آموزش جهت لوازم خانگی, اخبار و مقالات, لوازم خانگی

لباسشویی ظرفشویی

لباسشویی ظرفشویی امرسان یخچال فریزر الکترواستیل هیمالیا دیپوینت پاکشوما لباسشویی ظرفشویی
ماشین ظرفشویی ایرانی یا خارجی در سال 1402 راهنمای خرید ماشین ظرفشویی فروشگاه اینترنتی زیر زیر قیمت کف بازار لوازم خانگی قیمت لوازم خانگی قیمت لوازم خانگی در بازار قیمت زیر زیر لوازم خانگی امین حضور پاساژ احسان لوازم خانگی امین حضور زیر زیر قیمت های بازار دست شماست! زیر زیر قیمت ها در دست شماست! خرید از فروشگاه لوازم خانگی امین حضور لیست فروشگاه های بازار لوازم خانگی سه راه امین حضور و خیابان ری فروش اقساطی لوازم خانگی امین حضور قیمت یخچال در امین حضور قیمت لوازم خانگی امین حضور لوازم خانگی امین حضور سامسونگ پیج لوازم خانگی امین حضور آدرس امین حضور لوازم خانگی

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

 

در این مقاله اشاره به انتخاب و خرید ماشین لباسشویی خواهیم کرد که هیچ فروشنده لوازم خانگی در هنگام خرید به شما نخواهد گفت. همچنین در اینجا (راهنمای خرید ماشین لباسشویی) به بررسی لباسشویی های درب از بالا و درب از جلو و همچنین برندهای مختلف از جمله بوش، ال جی، سامسونگ، دوو، آاگ، کنوود، پاکشوما، ایندزیت و … از نگاه فروشنده ها و همچنین تعمیرکاران متخصص لباسشویی خواهیم پرداخت.

انواع و مدل های جدید لباسشویی

 

سه نوع مختلف برای انتخاب یک لباسشویی خوب وجود دارد که در زیر اشاره ای به آن داریم : 

 • ماشین لباسشویی درب از جلو اتوماتیک
 • ماشین لباسشویی های درب از بالا معمولی (پرتابل)
 • ماشین لباسشویی درب از بالا به همراه خشک کن (دوقلو)که هر کدام معایب و مزایای خود را در بر دارند.

ماشین لباسشویی درب از بالا معمولی

در این مقاله (راهنمای خرید لباسشویی) برای اینکه لباسشویی درب از بالا معمولی بخرید یا خیر، نکات مثبت و منفی آن را توضیح داده ایم تا انتخاب به عهده خود مشتری باشد.

مزایای خرید لباسشویی درب از بالای معمولی :

 • در این مدل از لباسشویی مخزن آب را پر می کنند و حرکت چرخشی همزن عمل شستشو را انجام می دهد.
 • همچنین از مزایای این مدل ها قیمت کمتر نسبت به مدل های اتوماتیک می باشد.
 • کاربرد راحت و آسان ، سبکی آن ، کوچکی و کم جا بودن در کار با این مدل از لباسشویی ها، از دیگر مزایای آن می باشد.

معایب خرید لباسشویی درب از بالای معمولی :

 • جالبه که بدانید از معایب عمده این مدل این میباشد که به عنوان دستگاهی چند کاره کاربرد ندارد( یعنی فقط قابلیت شستشو دارد).
 • همچنین ظرفیت شستشوی 3 تا 7 کیلوگرم لباس را دارند.
 • و مصرف آب در مدل های لباسشویی درب از بالا زیاد است.
 • در آخر اینکه نسبتا پر و سر و صدا کار می کنند و ظرفیت آنها می تواند نا متعادل باشد.

ماشین لباسشویی درب از بالا دو قلو

 

لباسشویی در مدل درب از بالا دوقلو، از روش معلق شدن برای شستشوی لباسها استفاده می کند. این نوع ماشین لباسشویی ها ظرفیت محدودی دارند به همین علت آب کمتری استفاده می کنند و با سرعت بالایی می چرخند و با تولید کف کمتر و استفاده مفید (بازدهی بالا) از مواد شوینده کار می کنند.

مزیت های استفاده از لباسشویی درب از بالای دوقلو :

 • از مزایای ماشین لباسشویی درب از بالا دو قلو ظرفیت بالای آنهاست که تا 9 کیلو گرمی هم در برخی از مدل ها وجود دارد و بطور کلی این مدلها شستشوی بهتری دارند.
 • داشتن خشک کن قوی با سرعت بالا باعث کاهش زمان خشک شدن لباس در آنها می شود.

 

معایب خرید لباسشویی درب از بالای دوقلو :

همچنین از معایب ماشین لباسشویی درب از بالا دو قلو این است که به دلیل سرعت بالای چرخاندن ممکن است سبب به هم پیچیدن لباس ها شده و علت چروک شدن لباس در لباسشویی شود. برندهای حایر، اسنوا و جنرال الکتریک سازندگان بنام لباسشویی دوقلو میباشد.

ماشین لباسشویی درب از جلو

 

این نوع از ماشین لباسشویی هم تا حدی از آب پر می شوند . شستشوی لباس در آن ها به روش بلند کردن آنها به بالای مخزن آب و پرتاب درون آب تمیز انجام می شود. این نوع ماشین لباسشویی هم کف کمتری تولید کرده و از مواد شوینده میزان کمتری مصرف میکند. در عین حال لباس هارا تمیز تر میشوید.

مزایای استفاده از لباسشویی درب از جلو :

مزایای ماشین لباسشویی درب از جلو این است که بهتر و مقرون به صرفه تر از ماشین لباسشویی درب از بالا می شویند و لزوما قیمت خیلی بالایی ندارند.
استخراج رطوبت در چرخش مدور ، زمان خشک کردن و صرف انرژی را کاهش می دهد.
بطور کلی ماشین لباسشویی درب از جلو صدای کمی تولید می کنند.
به دلیل اینکه درب این نوع از ماشین لباسشویی ها در جلو قرار دارد امکان استفاده از فضای بالای آنها وجود دارد.
در حالی که دستگاه‌هایی که درِ ورودی آنها از بالا است ، فضای بالای آنها بدون استفاده باقی می ‌ماند.

قیمت ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی دیجی کالا

قیمت لباسشویی سامسونگ

بهترین ماشین لباسشویی ایرانی

قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلویی eco bubble

ظرفیت ماشین لباسشویی
ماشین ظرفشویی ایرانی یا خارجی در سال 1402 راهنمای خرید ماشین ظرفشویی فروشگاه اینترنتی زیر زیر قیمت کف بازار لوازم خانگی قیمت لوازم خانگی قیمت لوازم خانگی در بازار قیمت زیر زیر لوازم خانگی امین حضور پاساژ احسان لوازم خانگی امین حضور زیر زیر قیمت های بازار دست شماست! زیر زیر قیمت ها در دست شماست! خرید از فروشگاه لوازم خانگی امین حضور لیست فروشگاه های بازار لوازم خانگی سه راه امین حضور و خیابان ری فروش اقساطی لوازم خانگی امین حضور قیمت یخچال در امین حضور قیمت لوازم خانگی امین حضور لوازم خانگی امین حضور سامسونگ پیج لوازم خانگی امین حضور آدرس امین حضور لوازم خانگی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

مقدمه

 

با پیشرفت فناوری و تکنولوژی و همچنین افزایش مشغله در زندگی، بشر همواره به دنبال آن بوده که با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا، برای خود زمان را کاهش دهد و در عین حال کار خود را ساده کند. بانوان امروزه بیش از هر زمانی به لوازمی در آشپزخانه خود نیاز دارند که در ضمن صرفه‌جویی در زمان، کارایی مطلوبی را هم دریافت کنند. قطعاً یکی از این لوازم ضروری ماشین ظرفشویی خواهد بود.ممکن است با این صحنه روبرو شده باشید که حجم بسیاری از ظروف کثیف در آشپزخانه‌ روی هم انباشته شده و شما یا زمان کافی برای شستشو نداشته‌اید یا به هر دلیلی خسته و بی حوصله بوده باشید، حالا دیگر نیازی نیست برای این موضوع نگران باشید چرا که ماشین‌ ظرفشویی این کار را برای شما انجام خواهد داد.

عملکرد ماشین ظرفشویی به چه صورت میباشد!

 

 

در ماشین های ظرفشویی، عملکرد به این صورت است که با چینش ظروف در داخل آن و دادن برنامه‌ی مورد نیاز به آن و سپس لمس دکمه‌ی استارت به طور خودکار شروع به شستن ظروف می‌کنند. دستگاه های ظرفشویی این کار را با استفاده از مواد شوینده و تکنولوژی‌های خاص انجام داده و با آب پاشی سریع و قدرتمند فرآیند آبکشی را انجام می‌دهند و در نهایت آب کثیف باقی مانده را تخلیه می‌کنند. در بسیاری از ظرفشویی‌ها با توجه به برنامه‌ای که ما به آن داده‌ایم فرایند خشک شدن ظروف در پایان انجام می‌گیرد.

انواع و مدل های ماشین ظرفشویی

 

جالبه بدانید که طراحی بدنه و نحوه قرارگیری دستگاه در فضای آشپزخانه یک فاکتور مهم و کلیدی در انتخاب نوع ماشین ظرفشویی است. همچنین در حالت کلی خریداران ماشین ظرفشویی با سه نوع دستگاه روبرو خواهند بود که در ادامه مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

ماشین ظرفشویی توکار

 

ماشین ظرفشویی توکار جدیدترین و مدرن‌ترین ماشین ظرفشویی در بازار است که به صورت کاملا مدرن در فضای بین کابینت‌ها و زیر صفحه آن قرار می‌گیرد و فضای کمی را نسبت به مدل مبله اشغال می‌کند. همچنین برای کسانی که می‌خواهند یک آشپزخانه مدرن و یک دست داشته باشند گزینه‌ای مناسب است.

ماشین ظرفشویی رومیزی

 

این نوع ماشین ظرفشویی روی کابینت و معمولا نزدیک به سینک ظرفشویی (بخاطر جابجائی سریع و راحت تر ظروف) قرار می‌گیرد. خرید این ظرفشویی برای خانواده‌های کم جمعیت که زیاد اهل مهمانی نیستند مناسب خواهد بود چرا که ظرفیت زیادی ندارد. قیمت این مدل به نسبت ظرفشویی ایستاده ارزانتر و مقرون به صرفه می باشد.

ماشین ظرفشویی ایستاده

 

در ماشین ظرفشویی های مدل ایستاده، که در حال حاضر پر فروش‌ترین نوع در بازار است را در نظر داشته باشیم که این نوع ماشین ظرفشویی مناسب خانواده‌های پر جمعیت خواهد بود. در هنگام خرید این مدل‌ها دقت کنید که دارای قابلیت شستشوی نیم بار باشد تا در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

خرید مطمئن

 

برای خرید دستگاه ماشین ظرفشویی از فروشگاه معتبر و با قیمت مناسب اقدام نمائید همچنین دارای ضمانت و فاکتور معتبر را همراه داشته باشد.

راهنمای خرید بهترین ظرفشویی
بهترین راهنمای خرید ظرفشویی
خرید بهترین ظرفشویی بوش
بهترین ظرفشویی ایرانی

بهترین مارک ظرفشویی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *